Pomaturitní zájezd

Zrće, Chorvatsko

od 4 300 Kč

Zrće

  • Jadranské moře
  • červen, červenec
  • Autobus
  • Apartmány
„Prožila jsem tam se spolužáky jedny z nejkrásnějších dní. Děkujem, děkujem, děkujem!!“ Denisa
Přihlásit se

Nejznámější kluby světa

Průzračné moře, měsíční hornatá krajina a nejlepší kluby světa, to vše na jednom místě. Užiješ si klidné procházky Novaljou i protančené večery.

Pláž Zrće

Zábava na maximum

Epicentrum zábavy

Městečko Novalja

Společný program

Každý den naplno

Předchozí Další

Aftermovie 2018

Skvělé zážitky, na které nezapomeneš

Nezávazná přihláška

Po odeslání nezávazné přihlášky ti na email zašleme detailní informace o zájezdu.

Časté dotazy

Jak se můžu přihlásit?

Vyplň přihlášku na zájezd. Po odeslání přihlášky se s tebou spojíme a zašleme ti detailní instrukce k rezervaci zájezdu, které sestavujeme na míru pro každou skupinu.

Jsme jenom 2 osoby, můžeme se i tak přidat?

Samozřejmě! Můžou s námi jet menší skupiny i jednotlivci. Stále platí, že čím více přihlášených osob, tím je cena výhodnější.

Jak je to s platbou zájezdu?

Po rezervaci se platí záloha jen 1 000 Kč na osobu. Doplatek uhradíš až 60 dní před odjezdem.

Další časté dotazy
Zavřít

Papaya

Aktuálně 6. nejlepší klub světa a zároveň největší open air klub na pláži Zrće s kapacitou více než 3 000 lidí. Klub pravidelně navštěvují nejznámější světoví DJs. Party v klubu začíná odpoledními pool party a končí další den nad ránem.

Zavřít

Noa

Aktuálně 13. nejlepší klub světa postavený přímo na moři. Rozhodně nejlepší místo pro odpolední foam party s pěnovým dělem. Přímo z klubu vyplouvá party boat. Při odpoledním chillu si můžeš vychutnat drink v sítích nad mořem.

Zavřít

Backstage

Pravděpodobně nejmenší klub na začátku pláže, kde se každý večer společně scházíme na warm up party. Dokonalá atmosféra beach klubu, nejvýhodnější drinky a parádní výhled na klub Noa. Nezapomeň vyzkoušet legendární 1L jumbo koktejly!

Zavřít

Party Kýbl beach spot

Naše stanoviště na Zrće, kde probíhají společné odpolední aktivity a soutěže o ceny před odpoledními pool party v klubech. Vyzkoušíš si obří twister, štafetu, limbo dance nebo závod v přetahování lanem. Porazíte společně všechny ostatní třídy a vyhrajete speciální cenu pro vítěze? Přijď to zkusit!

Zavřít

Sportovní aktivity

Kromě klasických vodních sportů, jako je jízda na banánu, vodních lyžích, nafukovacích kruzích apod., si můžeš vyzkoušet i několik specialit. Co třeba nejdelší wakeboardový vlek v Evropě nebo bungee jumping přímo nad mořem z výšky 60 metrů? Dáš to? Okolí Novalji láká i k výletům na longboardech.

Zavřít

Grilování na pláži

Přijď posedět do našeho oblíbeného Backstage baru na pláži Zrće a vychutnat si podvečerní společné grilování. Nemusíš se o nic starat, stačí si jen včas rezervovat místo. Místní sympaťák Edin ti na grilu připraví čerstvé maso dle aktuální nabídky, čerstvou zeleninu a jako přílohu dostaneš salát + pečivo.

Zavřít

All inclusive party boat

Party boat je pravidelně nejžádanější akcí zájezdu. Tříhodinová party plavba za doprovodu DJs. Jenom moře, loď, hudba, parta lidí a ty s vychlazeným drinkem v ruce. V ceně party boat máš pivo, víno, vodu, džus a koktejly. V průběhu plavby stavíme na koupání.

Zavřít

Ubytování v apartmánech

Všichni bydlíme společně v apartmánech v Novalji – nádherném městečku a zároveň nejbližším ubytování od pláže Zrće. Budeš to mít pěšky kousek do centra, kde najdeš několik supermarketů, restaurací a barů.

Vybavení apartmánu

Převážně 4–6lůžkové apartmány opatřené kuchyňkou se základním vybavením (lednice, hrnec, pánev, skleničky, talíře, příbory), koupelnou s WC, ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou na spaní pro dvě osoby. Většina apartmánů disponuje balkonem nebo terasou a grilem v zahradě. Klimatizace je k dispozici zdarma ve všech apartmánech.
Zavřít

Městečko Novalja

Městečko Novalja se nachází v severní části Chorvatska na ostrově Pag nedaleko vyhlášené pláže Zrće, kde se odehrává noční život. Tady je naše základna. Malebné městečko s klidnou atmosférou je zároveň nejbližším ubytováním od Zrće. Při procházkách po palmové promenádě narazíš na nespočet restaurací, kaváren, barů, a dokonce i na pozůstatky římské osady z prvního století našeho letopočtu. Z tohoto období je na místě dochováno několik starobylých památek. Místní specialitou je pažský sýr Gligora, jeden z 10 nejlepších sýrů na světě.

Shuttle bus Novalja–Zrće

Spojení mezi Novaljou a pláží Zrće (cca 3 km) zajišťují 24/7 pravidelné městské autobusy. Doporučujeme na místě zakoupit neomezené jízdné, které není v ceně zájezdu. Cesta pěšky trvá cca 40 minut.