Pomaturitní zájezd

Novalja, Chorvatsko

od 3 900 Kč

Novalja

  • Jadranské moře
  • červen, srpen
  • Autobus
  • 4 termíny
  • Apartmány
„Prožila jsem tam se třídou jedny z nejkrásnějších dní. Děkujem, děkujem, děkujem!!“ Denisa
Přihlásit se

Nejznámější kluby světa

Průzračné moře, měsíční hornatá krajina a nejlepší kluby světa, to vše na jednom místě. Užiješ si klidné procházky Novaljou i protančené večery.

Fakta

  • Město: Novalja
  • Země: Chorvatsko
  • Počet obyvatel: 3 500
  • Měna: Kuna

Pláž Zrće

Zábava na maximum

Epicentrum zábavy

Městečko Novalja

Společný program

Každý den naplno

Předchozí Další

Termíny

17. 6. – 22. 6.

PO – SO od 3 900 Kč

20. 6. – 25. 6.

čt – út od 3 900 Kč

23. 6. – 28. 6.

ne – pá od 3 900 Kč

23. 8. – 28. 8.

pá – st od 3 900 Kč

Aftermovie 2018

Skvělé zážitky, na které nezapomeneš

Nezávazná přihláška

Po odeslání nezávazné přihlášky se s tebou spojíme a zašleme ti detailní instrukce k rezervaci zájezdu.

Časté dotazy

Jak se můžu přihlásit?

Vyplň přihlášku na zájezd. Po odeslání přihlášky se s tebou spojíme a zašleme ti detailní instrukce k rezervaci zájezdu, které sestavujeme na míru pro každou skupinu.

Jsme jenom 2 osoby, můžeme se i tak přidat?

Samozřejmě! Můžou s námi jet menší skupiny i jednotlivci. Stále platí, že čím více přihlášených osob, tím je cena výhodnější.

Jak je to s platbou zájezdu?

Po rezervaci se platí záloha jen 1 000 Kč na osobu. Doplatek uhradíš až 60 dní před odjezdem.

Další časté dotazy
Zavřít

Papaya

Aktuálně 6. nejlepší klub světa a zároveň největší open air klub na pláži Zrće s kapacitou více než 3 000 lidí. Klub pravidelně navštěvují nejznámější světoví DJs. Party v klubu začíná odpoledními pool party a končí další den nad ránem.

Zavřít

Noa

Aktuálně 13. nejlepší klub světa postavený přímo na moři. Rozhodně nejlepší místo pro odpolední foam party s pěnovým dělem. Přímo z klubu vyplouvá party boat. Při odpoledním chillu si můžeš vychutnat drink v sítích nad mořem.

Zavřít

Backstage

Pravděpodobně nejmenší klub na začátku pláže, kde se každý večer společně scházíme na warm up party. Dokonalá atmosféra beach klubu, nejvýhodnější drinky a parádní výhled na klub Noa. Nezapomeň vyzkoušet legendární 1L jumbo koktejly!

Zavřít

Party Kýbl beach spot

Naše stanoviště na Zrće, kde probíhají společné odpolední aktivity a soutěže o ceny před odpoledními pool party v klubech. Vyzkoušíš si obří twister, štafetu, limbo dance nebo závod v přetahování lanem. Porazíte společně všechny ostatní třídy a vyhrajete speciální cenu pro vítěze? Přijď to zkusit!

Zavřít

Sportovní aktivity

Kromě klasických vodních sportů, jako je jízda na banánu, vodních lyžích, nafukovacích kruzích apod., si můžeš vyzkoušet i několik specialit. Co třeba nejdelší wakeboardový vlek v Evropě nebo bungee jumping přímo nad mořem z výšky 60 metrů? Dáš to? Okolí Novalji láká i k výletům na longboardech.

Zavřít

Grilování na pláži

Přijď posedět do našeho oblíbeného Backstage baru na pláži Zrće a vychutnat si podvečerní společné grilování. Nemusíš se o nic starat, stačí si jen včas rezervovat místo. Místní sympaťák Edin ti na grilu připraví čerstvé maso dle aktuální nabídky, čerstvou zeleninu a jako přílohu dostaneš salát + pečivo.

Zavřít

All inclusive party boat

Party boat je pravidelně nejžádanější akcí zájezdu. Tříhodinová party plavba za doprovodu DJs. Jenom moře, loď, hudba, parta lidí a ty s vychlazeným drinkem v ruce. V ceně party boat máš pivo, víno, vodu, džus a koktejly. V průběhu plavby stavíme na koupání.

Zavřít

Ubytování v apartmánech

Všichni bydlíme společně v apartmánech v Novalji – nádherném městečku a zároveň nejbližším ubytování od pláže Zrće. Budeš to mít pěšky kousek do centra, kde najdeš několik supermarketů, restaurací a barů.

Vybavení apartmánu

Převážně 4–6lůžkové apartmány opatřené kuchyňkou se základním vybavením (lednice, hrnec, pánev, skleničky, talíře, příbory), koupelnou s WC, ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou na spaní pro dvě osoby. Většina apartmánů disponuje balkonem nebo terasou a grilem v zahradě. Klimatizace je k dispozici zdarma ve všech apartmánech.
Zavřít

Městečko Novalja

Městečko Novalja se nachází v severní části Chorvatska na ostrově Pag nedaleko vyhlášené pláže Zrće, kde se odehrává noční život. Tady je naše základna. Malebné městečko s klidnou atmosférou je zároveň nejbližším ubytováním od Zrće. Při procházkách po palmové promenádě narazíš na nespočet restaurací, kaváren, barů, a dokonce i na pozůstatky římské osady z prvního století našeho letopočtu. Z tohoto období je na místě dochováno několik starobylých památek. Místní specialitou je pažský sýr Gligora, jeden z 10 nejlepších sýrů na světě.

Shuttle bus Novalja–Zrće

Spojení mezi Novaljou a pláží Zrće (cca 3 km) zajišťují 24/7 pravidelné městské autobusy. Doporučujeme na místě zakoupit neomezené jízdné, které není v ceně zájezdu. Cesta pěšky trvá cca 40 minut.