Pomaturitní zájezd

Zrće, Chorvatsko

4 300 Kč

Zrće

 • Jadranské moře
 • léto 2021
 • Autobus
 • Apartmány
„Prožila jsem tam se spolužáky jedny z nejkrásnějších dní. Děkujem, děkujem, děkujem!!“ Denisa, více recenzí
Přehrát aftermovie Rezervovat

Nejznámější kluby světa

Průzračné moře, měsíční hornatá krajina a nejlepší kluby světa, to vše na jednom místě. Užiješ si odpolední pěnové pool party, večerní tematické akce, skákání z all inclusive party boat při západu slunce a mnoho dalšího!

Pláž Zrće

Zábava na maximum

Epicentrum zábavy

Městečko Novalja

Společný program

Každý den naplno

Předchozí Další

Aftermovie 2018

Skvělé zážitky, na které nezapomeneš

 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
„Za celou třídu můžu říct jen velké DÍKY. Už od chvíle, co jsme sedli do autobusu, bylo vše perfektní. Bezva atmosféra, řidiči se skvělým humorem, moc milá průvodkyně Viky. Je pravda, že se trochu čekalo na předání pokojů, ale recepční byla moc milá. No ale hned potom jak jsme vešli do apartmánu, jsem byla jako v ráji!“ Denisa
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
„Pokud milujete party a moře, jeďte na Zrće! Předčilo to úplně všechna naše očekávání. Připravte se na to, že nebudete moc spát, ale moře vás probudí a vy jste zase v klubu a máte další skvělý JUMBO drink 😀 a určitě si zaplaťte autobus, 4 km chodit nechcete, autobusy jsou klimatizované a jezdí i přímo od ubytování 😉 a party boat? Vrchol zájezdu.“ Anička
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
„Nejlepší party jakou jsem kdy zažil. Jestli váháš, tak rozhodně neváhej a pojeď. Stojí to fakt za to. Nekončící party, litry alkoholu a 100ky pařících lidí jinde nezažiješ. Kdo by nechtěl jet sám, nevadí, kámoše si tam najdeš. Program i lidi byli opravdu super a průvodci a průvodkyně úplně TOP. Příští rok jedu rozhodně znova.“ Tomáš

Časté dotazy

Jak se můžu přihlásit?

Vyplň přihlášku na zájezd. Po odeslání přihlášky se s tebou spojíme a zašleme ti detailní instrukce k rezervaci zájezdu, které sestavujeme na míru pro každou skupinu.

Jsme jenom 2 osoby, můžeme se i tak přidat?

Samozřejmě! Můžou s námi jet menší skupiny i jednotlivci. Stále platí, že čím více přihlášených osob, tím je cena výhodnější.

Jak je to s platbou zájezdu?

Po rezervaci se platí záloha jen 1 000 Kč na osobu. Doplatek uhradíš až 60 dní před odjezdem.

Další časté dotazy
Zavřít

KLUB PAPAYA

Aktuálně 6. nejlepší klub světa a zároveň největší open air klub na pláži Zrće s kapacitou více než 3 000 lidí. Klub pravidelně navštěvují nejznámější světoví DJs. Party v klubu začíná odpoledními pool party a končí další den nad ránem.

Zavřít

KLUB NOA

Aktuálně 13. nejlepší klub světa postavený přímo na moři. Rozhodně nejlepší místo pro odpolední foam party s pěnovým dělem. Přímo z klubu vyplouvá party boat. Při odpoledním chillu si můžeš vychutnat drink v sítích nad mořem.

Zavřít

HUDEBNÍ PROGRAM

V průběhu zájezdu budou na pláži Zrće probíhat vystoupení rezidentních DJs jednotlivých klubů. V rámci našeho programu budeš mít do klubů zajištěný vstup do půlnoci zdarma.

Zavřít

ALL INCLUSIVE PARTY BOAT

Party boat je pravidelně nejžádanější akcí zájezdu. Tříhodinová party plavba za doprovodu DJs. Jenom moře, loď, hudba, parta lidí a ty s vychlazeným drinkem v ruce. V ceně party boat máš pivo, víno, vodu, džus a koktejly. V průběhu plavby stavíme na koupání.

Zavřít

BACKSTAGE BAR

Pravděpodobně nejmenší klub na začátku pláže, kde se každý večer společně scházíme na warm up party. Dokonalá atmosféra beach klubu, nejvýhodnější drinky a parádní výhled na klub Noa. Nezapomeň vyzkoušet legendární 1L jumbo koktejly! S námi máš vstup do klubu Backstage vždy zdarma.

Zavřít

PĚNOVÁ PARTY

Máš rád pěnu? Hodně pěny? Tak teď si představ několik bazénů, obří pěnové dělo a rozjetou odpolední pool party. Nejlepší pěnové pool party s námi zažiješ v klubech Aquarius nebo Noa Beach Club.

Zavřít

MĚSTSKÁ PLÁŽ

Oblázková městská pláž je jen pár minut od ubytování. Najdeš na ní bar, několik slunečníků s lehátky a volejbalové hřiště.

Zavřít

HISTORICKÉ CENTRUM

Novalja je nádherné přímořské městečko s dlouhou historií. Narazit můžeš i na pozůstatky římské osady z prvního století našeho letopočtu. Z tohoto období je na místě dochováno několik starobylých památek.

Zavřít

SHUTTLE BUS NOVALJA – ZRĆE

Spojení mezi Novaljou a pláží Zrće (cca 3 km) zajišťují 24/7 pravidelné městské autobusy. Doporučujeme na místě zakoupit neomezené jízdné, které není v ceně zájezdu. Cesta pěšky trvá cca 40 minut.

Zavřít

NÁRODNÍ PARK KRKA

Fascinující vodní svět plný přírodních jezer s křišťálově čistou vodou a majestátními vodopády. Užij si procházky po stezkách z dřevěných prken nad čistými jezery mezi starými stromy zakořeněnými hluboko ve vodě. Budeš mít možnost prozkoumat historické vodní mlýny a vykoupat se u Skradinského vodopádu.

Zavřít

STRAVOVÁNÍ

Při procházkách po palmové promenádě narazíš na nespočet restaurací, kaváren a barů. Místní specialitou je pažský sýr Gligora, jeden z 10 nejlepších sýrů na světě. A nezapomeň ochutnat místní zmrzlinu, je fakt výborná!

Zavřít

SPORTOVNÍ AKTIVITY

Kromě klasických vodních sportů, jako je jízda na banánu, vodních lyžích, nafukovacích kruzích apod., si můžeš vyzkoušet i několik specialit. Co třeba nejdelší wakeboardový vlek v Evropě nebo bungee jumping přímo nad mořem z výšky 60 metrů? Dáš to? Okolí Novalji láká i k výletům na longboardech.