Pomaturitní zájezd

Korfu, Řecko

od 9 900 Kč

Korfu

  • Jónské moře
  • Červenec 2020
  • Autobus a trajekt
  • Hotel Asteraki
„Za všechny můžu říct jen velké DÍKY.“ Romana

Zapomenutý ráj

Kouzelné zátoky, nádherné pláže a pohoda místních obyvatel. Připravili jsme pro tebe speciální program, při kterém poznáš místní kulturu, tematické party a nejkrásnější části ostrova.

Zájezd na Korfu je vyprodán.

Pláže a výlety

Denní program

Tematické akce

Noční program

Taverny a bary

Letovisko Gouvia

Předchozí Další

Časté dotazy

Jak se můžu přihlásit?

Vyplň přihlášku na zájezd. Po odeslání přihlášky se s tebou spojíme a zašleme ti detailní instrukce k rezervaci zájezdu, které sestavujeme na míru pro každou skupinu.

Jsme jenom 2 osoby, můžeme se i tak přidat?

Samozřejmě! Můžou s námi jet menší skupiny i jednotlivci. Stále platí, že čím více přihlášených osob, tím je cena výhodnější.

Jak je to s platbou zájezdu?

Po rezervaci se platí záloha jen 1 000 Kč na osobu. Doplatek uhradíš až 60 dní před odjezdem.

Další časté dotazy
Zavřít

Kluby a bary

Podíváš se do místních vyhlášených klubů Loco Club, Dreamy Nights, Mojitos a Whispers. Každý večer bude mít jiné téma, zažiješ tak například love party nebo oblíbenou graffiti party v bílých trikách.

Zavřít

Řecký večer

Tradiční místní kuchyně je jednou z must have věcí, kterou na Korfu nesmíš vynechat. Čeká tě řecký večer s několikachodovou večeří a neomezenou konzumací vína za doprovodu tance sirtaki.

Zavřít

Pláže a bary

Podíváš se na nejznámější pláže, kterými jsou Glyfada, Paleokastritsa a Marathias. Odpoledne tak strávíš na pláži u moře, kde probíhají soutěže a odpolední party. Změř síly s dalšími maturanty a vychutnej si skvělé koktejly.

Zavřít

Golden Fox

Úžasné místo s naprosto dokonalým výhledem na Jónské moře, klášter mnichů a romantickou zátoku ve tvaru srdce. Bazén s nejlepším výhledem na ostrově, situovaný na útesu. Právě tady zažiješ jednu z nejlepších pool party v životě.

Zavřít

Aqualand

Na Korfu najdeš jeden z největších vodních parků v Evropě. Užiješ si chill na nafukovacích kruzích v úchvatné krajině, jízdu na toboganech nebo skákání v bazénu s vlnami. Pro odvážné doporučujeme vyzkoušet tobogany „Kamikaze” a „Free fall”.

Zavřít

Hotel Asteraki

Všichni bydlíme společně v apartmánovém hotelu Asteraki v letovisku Gouvia. Přes den můžeš relaxovat v nádherné zahradě s bazénem a barem, večer jsi za pár minut v centru. Přímo od ubytování budeme vyrážet na společné výlety po ostrově.

Vybavení apartmánu

2–3lůžková studia a 4–6lůžkové apartmány opatřené kuchyňkou se základním vybavením (lednice, hrnec, pánev, skleničky, talíře, příbory), koupelnou s WC, TV, Wi-Fi, ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou na spaní pro dvě osoby. Většina apartmánů disponuje balkonem nebo terasou a grilem v zahradě. Klimatizace je k dispozici ve všech apartmánech.


Zavřít

Gouvia

Letovisko Gouvia se nachází v severní části Řecka na ostrově Korfu nedaleko stejnojmenného hlavního města ostrova. Velmi živý resort je zasazen v modré laguně s přístavem a nádhernými plážemi.

Při procházkách narazíš na nespočet barů, taveren (restaurací) a klubů – mezi nejznámější patří Loco Club a Whispers. Přímo v letovisku dále najdeš několik supermarketů, ale nechybí ani menší obchůdky. Z historie můžeš obdivovat zbytky benátských loděnic ze 17. století, z nichž se zachovaly celé klenby.

Zavřít

Klub Loco

Vyhlášený klub v letovisku Gouvia, kde probíhají elektronické hudební akce a tematické party. Vedle tanečního parketu je zahrada, kde můžeš dát pauzu a chvíli chillovat.

Zavřít

Glyfada

Nádherná písečná pláž s tyrkysově čistou vodou na západním pobřeží ostrova. Přímo na pláži je vyhlášený Pazuzu beach klub s výbornými koktejly, centrum vodních sportů, volejbal a několik kvalitních restaurací.