Časté dotazy

REZERVACE

Jak se můžu přihlásit?

Vyplň přihlášku na zájezd. Po odeslání přihlášky se s tebou spojíme a zašleme ti detailní instrukce k rezervaci zájezdu, které sestavujeme na míru pro každou skupinu.

Jsme jenom 2 osoby, můžeme se i tak přidat?

Samozřejmě! Můžou s námi jet menší skupiny i jednotlivci. Stále platí, že čím více přihlášených osob, tím je cena výhodnější.

Můžu vzít kamaráda/ku, který/á není od nás ze třídy?

Ano, pokud mezi vás zapadne, tak s tím není problém.

Dělám rezervaci pro celou třídu, jsem zodpovědný za všechny spolucestující?

Jako hlavní osoba v rezervaci nejsi zodpovědný za ostatní cestující, jejich platby a případné problémy v průběhu zájezdu. Jsi pro nás hlavní kontaktní osoba celé skupiny a budeme s tebou řešit detaily rezervace.

Máme rezervaci, ale ještě by se k nám chtěl někdo přidat. Je to možné?

Ano, pokud jsou stále volná místa. Napiš nám na info@pomature.cz a podíváme se na to.

Jaký je minimální věk pro účast na zájezdu?

Zájezdy jsou speciálně navrženy pro všechny osoby starší 18 let. U osob mladších 18 let vyžadujeme písemný souhlas rodičů.

Jak je to s rozdělením pokojů?

Rozdělení do pokojů proběhne nejdéle 14 dní před odjezdem na zájezd. Podle velikosti skupiny navrhneme optimální počet a velikost pokojů/apartmánů, které pro vás budou na místě k dispozici.

PLATBA A CENA ZÁJEZDU

Jak je to s platbou zájezdu?

Po rezervaci se platí záloha jen 1 000 Kč na osobu. Doplatek uhradíš až 60 dní před odjezdem.

Musím od ostatních vybírat peníze nebo může každý platit zvlášť?

Možné je obojí, po každé platbě zašleme kontaktní osobě e-mailem potvrzení o jejím přijetí. Platbu si u nás může ověřit zvlášť i každý spolucestující. Pokud bude zájezd platit každý zvlášť, nezapomeňte uvést stejný variabilní symbol.

Jaké je doporučené kapesné na zájezd?

Doporučujeme s sebou vzít kapesné 2 000 Kč – 3 000 Kč, které záleží především na útratě v restauracích, barech a extra aktivitách mimo náš hlavní program, kterými si budeš chtít zájezd na místě vylepšit. Dá se ušetřit tím, že si vezmeš jídlo a pití z ČR, případně si nakoupíš jídlo až na místě v supermarketu (ceny jsou stejné jako u nás).

Jsou na místě bankomaty?

Ano, bankomaty jsou téměř na každém rohu. Doporučujeme ale s sebou vyměnit nějaké peníze předem v ČR.

PRŮBĚH ZÁJEZDU

Jsou autobusy bezpečné?

Bezpečnost, kvalita autobusů a vyškolení řidiči jsou u nás na prvním místě. Spolupracujeme s nejvýznamnější poskytovateli přepravních služeb na českém trhu.

Můžeme v průběhu cesty autobusem pařit?

Není problém vypít pár piv nebo si dát víno. Ber ale prosím na vědomí, že nadměrná konzumace alkoholu a zejména tvrdého alkoholu není v průběhu cesty tolerována.

Stačí mi občanka, nebo potřebuji pas?

Stačí občanka.

Je program na místě povinný?

Samozřejmě NENÍ, jsi přeci na dovolené! Veškerý program, který pro tebe každý den připravují naši průvodci, je dobrovolný a pokud nechceš, nemusíš se ho účastnit.

Kdo mi na místě poradí/pomůže, když bude něco v nepořádku?

Na místě jsou ti 24/7 k dispozici náš delegát a party průvodci, kteří ti rádi se vším poradí a ochotně pomůžou cokoli vyřešit.