5 důvodů, proč se ujmout organizace pomaturitního zájezdu

Proč bych měl zrovna já organizovat pomaturitní zájezd? Přečti si 5 důvodů, proč by ses měl ujmout organizace právě ty!

1. STAŇ SE HRDINOU ROČNÍKU

Nejlepší zážitky ze střední jsou paradoxně ty, které zažiješ mimo školu. Naplánuj spolužákům LEGENDÁRNÍ ZÁJEZD, na který nikdo nezapomene a na který budete vzpomínat na třídních srazech. Tohle není klasický školní výlet, maturuješ jen jednou za život, tak to pojeď pořádně oslavit! Moc dobře víme, jak je těžké lidi do něčeho dokopat, ale věř nám, že to úsilí se ti na konci vrátí.

2. ZKUS SI NĚCO NOVÉHO, TOHLE TĚ VE ŠKOLE NENAUČÍ

Budeš komunikovat se spolužáky, předávat jim aktuální informace, řešit s námi detaily zájezdu a koordinovat celou skupinu. Se vším ti samozřejmě pomůžeme, ale naučíš se spoustu nových věcí. Zkušenosti s organizací zájezdu se ti určitě budou hodit. Naučíš se lépe mluvit před lidmi, prosazovat si vlastní názor, komunikovat na sociálních sítích a řídit větší skupinu lidí.

3. ZÍSKEJ ZKUŠENOSTI DO ŽIVOTOPISU

Všichni organizátoři od nás po skončení dovolené dostanou certifikát s pracovním doporučením, který ti pomůže do životopisu pro získání práce, stáže, zahraničního pobytu nebo v přijímacím řízení na VŠ.

4. PŘIDEJ SE K NÁM DO TÝMU

Více než 50 % našich současných průvodců s námi bylo nejdříve na zájezdu a potom se pro nás rozhodli pracovat. Pokud se ti bude líbit, co děláme, a máš rád organizaci, dostaneš při výběru průvodců pro příští rok palec nahoru!

5. ZAŽIJ NEJLEPŠÍ POMATURITNÍ DOVOLENOU

Maturita za tebou a po ní tě čekají nejdelší prázdniny. Už se těšíš? A teď si ještě představ moře, koktejly, teplo a partu spokojených spolužáků, se kterými společně oslavíte konec střední ve velkém stylu.

BONUS

Na místě od nás organizátoři dostanou speciální pásek a uvítací balíček. Všichni tak budou vědět, že ty jsi ten frajer, který vše zorganizoval.

Odeslat nezávaznou přihlášku