FAQ

Jak se můžeme přihlásit?

Vyplňte přihlašovací formulář. Po odeslání formuláře se s vámi spojíme a zašleme vám detailní informace k přihlášení, které sestavujeme na míru pro každou třídu.

Musíme jet celá třída?

Nemusíte, ale minimální velikost skupiny je 10 lidí.

Můžu vzít kamaráda/ku, který/á není od nás ze třídy?

Ano, pokud mezi vás zapadne, tak s tím není problém.

Kolik mě to celé bude stát?

Počítej cenu zájezdu 3 900 Kč + peníze na útratu na místě. Doporučujeme s sebou vzít kapesné 1 800 Kč – 2 500 Kč, které záleží především na útratě v restauracích a barech. Dá se ušetřit tím, že si vezmete jídlo a pití z ČR, případně si nakoupíte jídlo až na místě v supermarketu (ceny jsou stejné jako u nás).

Jsou na místě bankomaty?

Ano, bankomaty jsou v Novalji na každém rohu. Ve většině restaurací se dá platit platební kartou.

Stačí mi občanka, nebo potřebuji pas?

Stačí občanka.

Je v ceně jídlo a pití?

Každý apartmán má k dispozici vlastní kuchyňku, takže je možné nakoupit v místním hypermarketu a uvařit si, pokud nechcete jíst v restauraci. V rámci programu rozdáme spoustu free drinků ať už přes den na pláži, nebo večer na party. Navíc s vámi na místě budou naši průvodci, kteří to na místě perfektně znají a poradí vám, kde dobře a levně vaří, kam si zajít na pivo, nebo kde si dát nejlevnější jumbo koktejl.

Je program na místě povinný?

Ne, veškerý program, který pro vás budou připravovat naši průvodci je dobrovolný a pokud nechcete, nemusíte se ho účastnit.

Jak je to se vstupným do klubů?

Každý večer budeme mít party v nejlepším klubu v centru Novalji, kam budete mít vstup zdarma. Jeden den budeme pořádat společně výlet do klubů na pláži Zrće, kdy bude vstup do půlnoci zdarma. Pokud byste se chtěli na Zrće vydat na vlastní pěst, nebo později po půlnoci, bývá vstupné podle dne a klubu max. cca 80-100 Kn.